Vyhledávání

Sparta - Brno v číslech

29.03.2010 12:42

+ Série neporazitelnosti Sparty stále trvá: už 25 zápasů – v 15 z nich si připsala vítězství, desetkrát remizovala. Po vítězství nad Brnem se jedná o druhou nejdelší sérii neporazitelnosti v samostatné české lize.

+ Domácí neporazitelnost Sparty trvá už 21 zápasů – čtrnáctkrát vyhrála a sedmkrát remizovala, skóre je 39:6.

+ Jaromír Blažek vychytal další nulu, v pořadí už třináctou v sezóně. Branku nedostal už 334 minut, a pokud udrží neprůstřelnost v Plzni více než 50 minut, stanoví si sezónní rekord.

+ Proti Brnu Sparta počtvrté v sezóně neinkasovala žádnou žlutou kartu. Předtím se to podařilo v Teplicích, doma s Baníkem a také při podzimním zápase v Brně.

+ Obrana Sparty opět neinkasovala a její průměr je už pouhých 0,41 gólu na zápas.

+ Postupně se zlešpuje i útočná fáze. Zatímco na podzim Sparta vstřelila průměrně 1,19 gólu za zápas, na jaře je to 1,83.

+ Bonymu Wilfriedovi zápas úplně nevyšel, ale přesto si připsal dvě asistence a probojoval se do čela pořadí aktivity hráčů Sparty.

+ Nejlepším hráčem byl střelec dvou branek Juraj Kucka. Bodoval i v hodnocení Sportu, kde jako jediný hráč dostal osmičku. V MF Dnes byl ohodnocen dvojkou, ještě o půl stupně lepší byli Řepka, Brabec, Sionko, Blažek a Žofčák.

POŘADÍ AKTIVITY HRÁČů SPARTY

Wilfried          16,5     6+3

Žofčák             14        4+4

Kadlec             9,5       4+1

Holenda          8          4+0

Zeman            6,5       1+3

Další pořadí: Kušnír a Sionko 6 (3+0), Vacek a Kucka 5,5 (2+1), Hubník 2 (1+0), Pamić, Jirouš, Berger, Střeštík, Lačný, Hoheneder 1,5 (0+1)

Za gól jsou započítávany 2 body, za asistenci 1,5.

Diskusní téma: Sparta - Brno v číslech