Vyhledávání

Jablonec - Sparta v číslech

25.03.2010 13:12

+ Série neporazitelnosti Sparty stále trvá: už 24 zápasů – ve 14 z nich si připsala vítězství, desetkrát remizovala.

+ Až v sedmém zápase venku Sparta nezískala všechny body – předchozí bodová ztráta přišla po remíze 1:1 v Brně v 8. kole.

+ Jaromír Blažek vychytal další nulu, v pořadí už dvanáctou v sezóně. Branku nedostal už 244 minut, jeho sezónní maximum je ještě o 140 minut větší.

+ Ondřej Kušnír dostal pátou žlutou kartu a stal se tak spolu s Kamilem Vackem nejtrestanějším sparťanem.

+ Obrana Sparty pokračuje i po odchodu Hubníka ve výborných výkonech. Zatímco na podzim inkasovala sedmkrát v 16 zápasech (průměr 0,44 gólu na zápas), na jaře jen dvakrát v pěti (průměr 0,40).

+ Stejně jako v zápase proti Olomouci byl nejlepší hráčem Libor Sionko. Ve Sportu dostal jako jediný sedmičku, MF Dnes ho ohodnotila známkou 1,5. Nejslabší byli tentokrát útočníci – Kadlec s Wilfriedem dostali ve Sportu známku 4, v MF Dnes dostal čtyřku s Wilfriedem i Kucka.